Çocuk Odası Duvar Sticker
Filtre Konumu

Çocuk Odası Duvar Stickerları

Çocuk odası duvar sticker modelleri ile miniklerin odaları renklenecek, hayal dünyaları gelişecek. Kolay uygulanabilen bu sticker’lar uygulandığı ortamda fark yaratan şık bir görümüme sahip dekoratif ürünlerdir. Yaşam alanlarına yeni bir soluk getiren duvar sticker’ların en çok kullanıldığı alanlardan biri de çocuk odalarıdır. Küçük dokunuşlarla miniklerin odasına renk katan, hayal dünyalarını geliştiren ürünlerdir.

Eğlenceli tasarımları ve sağlığa zararsız baskı seçenekleri ile çocuk odalarında renkli ve eğlenceli bir atmosfer oluşturacak. Çocuk odası sticker modelleri, gerek duvarlara gerekse mobilyalara uygulanabilmeleri sayesinde fonksiyonel bir kullanım sağlar. Görsel anlamda çocuk odalarının havasını değiştiren bu sticker’lar, aynı zamanda çocukların hayal gücünü geliştiren ve eğitimini destekleyen aksesuarlar arasında yer alır.

Çocuk odası dekorasyonunda anne babalar için görsel güzelliğin yanında çocukların güvenliği ve sağlığı en önemli etkendir. Bu doğrultuda cokindirimli.com olarak kaliteli malzeme, sağlığa zararsız ürünler seçerek satışa sunmaktayız.

Özel latex makinalarda üretilen stickerlarımız pvc folyolara basılmaktadır. Çocuklar için özel olarak üretilen bu ürünler kesinlikle solvent içermez. Kimyasal madde içermediği için kokmazlar. Sağlık açısından sakıncası olmayan su bazlı boyalarla yüksek kalite dijital baskı ile üretilmektedir.

Kalitesiz çok ucuza satılan ürünler de yaşam alanlarına renk katabilir ama sağlık açısından tehlike arz etmektedir. Bunun yanı sıra, yapıştırılan bir ürün olması ile herhangi bir düşme ya da devrilmeye imkan vermeyen ürünler, çocukların güvenliği açısında da uygun aksesuarlar arasında yer alır.

Çocuk Odası Sticker Fiyatları

Çocuk odası sticker fiyatları; üretim malzemesi, baskı türü ve ürün boyutuna göre değişiklik gösterir. Bu doğrultuda farklı malzeme türleri ile üretilen ürünler arasında en bilineni PVC kaplamadır. Yanı sıra, kağıt, plastik ve kumaş gibi farklı üretim malzemelerinin kullanıldığı ürünler de bulunur. Farklı baskı seçeneklerine sahip dekoratif aksesuarlar arasında  üç boyutu modeller, fiyat açısından değişiklik gösterebilmektedir. Kulanım alanına göre çeşitli boyutlarda sunulan sticker’lar, bu açıdan, her bütçeye uygun seçenekleriyle çocukları mutlu edecek modelleriyle çocuk odalarındaki yerini alır.

Çocuk Odası Sticker Modelleri

Çocuk odası sticker modelleri arasında en yaygın ve en sevileni duvar sticker’larıdır. Pek çok farklı renk ve baskı seçeneğine sahip ürünler, duvarlara renkli ve gerçekçi bir görünüm verir. Ayrıca, duvarlara uygulanan bu sticker’lar, çocukların hayal ettikleri ortamı yaşamalarına imkan sunar. Ayrıca sevdikleri karakterleri her an görmelerine imkan tanıyarak keyifli ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlar. Duvar dışında yatak başlığı, masa, komodin gibi mobilyalar da sticker kullanım alanlarıdır.

Sevimli hayvan sticker modelleri, çocukların ilgisini çeken ve en fazla tercih edilen modeller arasındadır. Bu doğrultuda, rengarenk kuşlarla süslü tasarımlar. Çocuk odalarına cıvıl cıvıl görünüm katarken çiftlik temalı modeller çocukların hayvanları tanımasına yardımcı olur.