AYNI GÜN & HIZLI KARGO 50 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
AYNI GÜN & HIZLI KARGO 50 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
AYNI GÜN & HIZLI KARGO 50 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
AYNI GÜN & HIZLI KARGO 50 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!

Hakkımızda

Narfarma, Eczacı Şevket Kaya’nın 30 yılı aşkın eczacılık birikimi üzerine 2010 yılında kurulmuştur. Narfarma; ilaç, fitoterapi, doğal tıp ve diyet takviyeleri alanında uzmanlaşmış bir şirkettir. İnsan sağlığı ve mutluluğu için küresel bir yaklaşım sunarak tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tedavi edici ve hastalığın önlenmesine yönelik ilaçlar sunan Narfarma, yurtdışında iş geliştirme yaparak ürün sayısını hızla arttırmayı hedeflerken, sağlık profesyonellerine de yeni olanaklar sunmaktadır.

Narfarma’da tüm çalışmalar bu misyon doğrultusunda gerçekleşmekte; ürün seçiminden satış kanalları tercihine kadar, tüm faaliyetlerde titiz bir çalışma yürütülmektedir. Avrupa’nın ve dünyanın onayından geçmemiş ürünlere portföyde kesinlikle yer verilmezken, firmaya ait ürünler sahteciliği önlemek ve ürüne güven açısından eczaneler kanalıyla toplumun hizmetine sunulmaktadır. Narfarma; fitoterapi, ilaç ve gıda takviyeleri konusunda Türkiye lideri olmayı hedeflemektedir. Güvenli ve kullanıcı dostu e-ticaret sitesi www.iyidepo.com aracılığıyla, tüm eczacılar Narfarma ürünlerine Türkiye’nin her yerinden ulaşabilmektedir.

Güçlü ve tecrübeli ekibiyle insanların yaşam ve tedavi kalitelerini yükseltmeyi amaçlayan Narfarma’nın odaklandığı alan, yeni ve yenilikçi ürünlerdir. Narfarma yönetimine 2013’te, New York City College’de 5 sene süresince ekonomi eğitimi alan Merve Kaya Karakaş katılmıştır. Hemen ardından Amerika’da 7 yıl kimya ve dünyada “yeni gelişen moleküller” üzerine eğitim alan Tuğba Kaya Çokgür’ün katılımıyla şirket güçlenmiştir. Tuğba Kaya Çokgür, “yeni gelişen molekülleri” dünyayla aynı anda Türkiye’ye kazandırma konusunda çalışmalarına başlamıştır. 2017 itibariyle Dr. Sertaç Doğanay ve Uzm. Dr. Kerem Dündar, yaptıkları yatırım ile Narfarma’ya ortak olup, yönetim ekibine katılmışlardır. Dr. Sertaç Doğanay’ın ilaç sektöründe 10 senelik yönetim tecrübesi bulunmaktadır.

Dijital pazarlama ve nöropazarlama alanlarında hizmet veren ajanslar olan Social Touch’ın kurucusu ve LeadNeuro’nun kurucu ortağı olan Doğanay, 2013 yılından bu yana Yeditepe Üniversitesi öğretim görevlisi olarak pazarlamanın tüm alt dallarında dersler vermektedir. Gülhane Askeri Tıp Akademisinde tıp eğitimini tamamlayan Uzm. Dr. Kerem Dündar, mezuniyetinin ardından çeşitli sağlık kurumlarında akademisyenlik, yöneticilik, eğitmenlik ve hekimlik yapmıştır. GATA Biyofizik bölümünde beyin araştırmaları üzerine doktorasını yaptıktan sonra geliştirdiği bütüncül nöro-yaklaşım ile, modern tıp, klasik tıp, güncel teknoloji, terapi sistemleri ve sinirbilim bilgisini birleştiren Dündar; performans, başarı, mutluluk, psikolojik sağlık, iletişim konularında bireysel danışmanlık vermektedir. Nöro Sağlık Beyin Araştırma Uygulama Merkezi’nin kurucusudur.