Duvar Sticker
Filtre Konumu

Yaşam alanlarını özellikle çocuk ve bebek odalarını dekore etmek için tercih edilen duvar sticker çeşitleri geniş bir ürün yelpazesi ile sizlere ulaşıyor. Evler, anaokulları, hastaneler, ofisler, fabrikalar, atölyeler, ve okullar da dahil hemen her yerde kullanılabilmesi ise bu ürünlerin en önemli avantajları arasında yer alıyor.

Duvar etiketlerinin kalitesi kullanılan malzemeye ve kullanılan boyaya göre değişiklik göstermektedir. Cokindirimli firması olarak Echo Home markamızla satışa sunduğumuz duvar sticker ürünlerinde kaliteden ödün vermiyoruz.

Çocuk odaları için özel latex makinalarda üretilen stickerlar piyasada satılan pek çok stickerdan farklı olarak 150 mikron birinci kalite PVC folyolara basılmaktadır.

Çocukların sağlığı düşünülerek özel olarak üretilen sticker ve etiket ürünlerimiz kesinlikle solvent içermez. Kimyasal madde içermediği içinde kokmazlar. Sağlık açısından sakıncası olmayan su bazlı boyalarla yüksek kalite dijital baskı ile üretilmektedir.

Duvar etiketleri kişisel zevkinize ve ilgi alanlarınıza göre geniş bir yelpazede sizlere çeşit sunmaktadır.

Duvar sticker fiyatları ürünün boyutuna göre web sitemizde farklılık gösterebilmektedir. Echo Home sticker ürünlerinde fiyat farkını etkileyen başka bir unsur bulunmaz. Bütün ürünlerde aynı kalitede folyo kullanmaktayız.

Duvar sticker ürünleri kimi ürünler için evin sadece bir bölümü için tasarlanmışken pek çoğu her alanda kullanılabilir. Kullanım alanlarına göre ürün bulabilmeniz için her kitleye ve her ilgi alanına göre ürünler tasarlıyoruz.Bebek odası için sticker bulmak da mutfak ve genç odası için kullanıma uygun serilere ulaşmak da böylece mümkün oluyor. Doğa temalı modeller, avangart ve kübik motifli olanlar, minimal duvar stickerları, uzay ve dünya temalı dizaynlar, eğitici ve öğretici kreasyonlar, sanatsal duvar kaplamaları, tablo görünümlü seçkiler, geometrik şekilli stickerlar ve daha nicesi arasından seçiminizi yapabilirsiniz.