Filtre Konumu

Sticker-Etiket, En Uygun Fiyatlar ve Güvenli Ödeme Fırsatı İle Kapında. Aradığın En Güzel Sticker Modelleri cokindirimli.com’da!

Dekoratif Sticker

Yaşam alanı dekorasyon ürünleri arasında popülerlik kazanan duvar stickerları farklı yüzeylere kolayca uygulanabilmektedir. Kendinden yapışkanlı formuyla herhangi bir malzeme olmadan kolayca uygulanmaktadır. Sıradan dekoratif objelerden veya çerçevelerden sıkılanlar için sticker çeşitleri.  Binlerce sticker modelleri ile yatak odanızdan mutfağınıza kadar renk katın.

Dekoratif Sticker Modelleri

Dekoratif sticker modelleri arasında çocuk odası, banyo, mutfak gibi ortamlarda kullanılmaktadır. Duvar dışında beyaz eşya, laptop, priz ve dolap gibi eşyalar üzerine de kolayca uygulanmaktadır. Farklı ortamlarda kullanıma uygun duvar sticker’larında kuş, kelebek, bulut gibi temaları çok tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra şehir manzarası, yazı sticker, hayvan ve uzay temalı ürünlere de çok tercih edilmekte.

Ancak çocuk stickerlarında  ise ünlü çizgi film karakterlerine ait figürler öne çıkıyor. Renkli tasarımları ile kız ve erkek çocuklara uygun temalarda sunuluyor.  Etiket çeşitlerinde dikkat çeken diğer bir ürün ise üzerine tebeşirle yazı yazılabilen ürünler oluyor. Çünkü mutfakta yaz-sil etiketleri adeta bir organizer görevi yapmaktadır. Dekoratif sticker modelleri arasındaki 3D ürünlerse şehir manzarası, pencere gibi temaları ile öne çıkıyor. Özellikle salonlarda kullanıma uygun 3D ürünlerde harita veya hayvan temalı figürler de bulabilirsiniz.  Sticker modellerinde dikkat çekici diğer bir ürünse priz sticker’ları oluyor. Prizlerin tam üstüne yapıştırarak kullanabileceğiniz ürünler, sevimli temaları ile evinize hoş bir hava katmanıza yardımcı oluyor.

Fakat beyaz eşyalar için tasarlanan sticker çeşitleriyse kullanılacak eşyaya uygun temalarıyla benzer ürünlerden ayrılıyor. Bulaşık makineleri için üretilen manzara resimleri, buzdolapları için meyve benzeri görselleri bulabilir, şehir temalı ürünlere ulaşabilirsiniz. Laptop sticker’larında ise bilgisayarın üst yüzeyini tamamen kaplayacak ürünler ve 3D görsellerin öne çıktığı ürünler yer alıyor.

Dekoratif Sticker Fiyatları

Dekoratif sticker fiyatları, ürünlerin modellerine ve ebatlarına bağlı belirleniyor. Özellikle büyük ebatları ile dikkat çeken ürünler, duvarı boydan doya kaplayacak tasarımlara sahip oluyor. Ebatlarıyla dikkat çeken  tek parçalı sticker’ları bulabileceğiniz gibi birden fazla parçadan oluşan ürünlere de ulaşabilirsiniz.
Hem ebatları hem de fiyatları ile değişiklik gösteren ürünler arasında birçok farklı temaya sahip çeşidi inceleyebilirsiniz. Fiyatları ile dikkat çeken farklı bir sticker modeli ise kristal taşların kullanıldığı ürünler oluyor. Küçük parıltılı taşlarla süslü ürünler, ayna gibi tasarımları ve semazen, cami gibi temaları ile dikkat çekiyor. Büyük ebatlı ve renkli çocuk odası ürünleri de fiyatları ile farklılık gösteriyor. Renkli yapıları ile duvar posteri biçimine sahip ürünler, duvarı kaplayacak ebatlarıyla paralel fiyatlara sunuluyor.