Filtre Konumu

Sigara Sarma Makineleri

Sigara sarma makineleri, tütünü makaronun içine koymasını sağlayan, kollu veya elektrik sistem ile çalışan cihazlardır. Tütün doldurma işlemi, çeşitli sigara sarma makinelerinin olmadığı zamanlarda, küçük el makinesi diye adlandırdığımız, genellikle plastik parçadan oluşturulan küçük bir alet ile yapılıyordu. Bu alet ile tütün sarma işlemi zor olduğu kadar, fazla zaman harcamaya neden oluyordu. Ayrıca bu makinler ile çalışmak, bazı eklem ağrılarına da neden olmaktadır. Teknolojinin getirdiği yenilikler, sigara sarma makinelerinde de değişikliğe yol açtı. Kollu sigara sarma makineleri ve elektrikli sigara sarma makineleri, piyasalarda yerini aldı. Kollu sigara sarma makineleri, isminden de anlaşıldığı gibi kol yardımı ile tütün dolum işlemini sağlamaktadır. Küçük el makinelerine kıyasen daha rahat ve pratiktirler. Küçük el makineler kadar yorucu olmasalar bile yinede uzun süreli kullanımda yorulmaya neden olmaktaydı. Komple metal olmaları, dayanıklık bakımından uzun süreli kullanıma uygun makinelerdir. Fakat tütün dolum işinde önmeli olan kısa zamanda daha fazla iş çıkarmak olduğu için ve elektrikli makineler buna daha uygun olduğu için, elekrikli makinelere rağbet artmıştır. Elektrikli sigara sarma makineleri, dolum esansında, tütünü doldurmak için uygulanan eforun vermiş olduğu yorgunluğu ortadan kaldırmaktadır. Elektikli ve hazneli olan makineler tam otomatik makine ayarındadır. Sigara içen kişilerin, yada ücret karşılığında herhangi bir firmaya sigara sarım işi yapan kişilerin kullandığı makinelerdir. Bu makineler hem zaman hem de maddi açıdan kullanıcılarına büyük avantaj sağlamaktadır. Örnek verecek olursak, bir günde 1 paket sigara içen bir kişiyi düşünelim. Bunu 30 gün ile çarparsak bir ayda 30 paket sigara demek. Ne yazık ki bunun çok daha yukarısında sigara tüketimi yapan kişiler var. Bu durum da maddi külfet açısından sigara kullanıcılara büyük zarar vermektedir. Ama kullanıcı sigara sarma makineleri ile bu zararı en aza indirebilir. Nasıl? Tütün ile flitreyi kendisi alır. Sigara sarma makinesi ile sarma işlemini gerçekleştirip, hazır sigaralar ile aynı kalitede sigara yapabilir. Yada ücret karşılığı tütün sarım işi yaptığı firmaya sigara sarma makineleri ile, daha az zamanda daha çok sigara sararak, 1 ayda aldığı ücreti bir gün de alma şansına sahip olur. Daha az zamanda daha çok sigaralar sarabilir.

Sigara Sarma Makinesi

Sigara sarma makinesi, açık halde olan tütünü makaronun içine dolduran, makinedir. Sigara maliyetinden tasarruf sağlamak isteyenlerin yada kendi istediği tütün içek isteyenlerin tercih ettiği makinelerdir. Sigara sarma makinesi ile, tütün ve makaronları kendiniz alarak, kendi sigaralarınızı hazırlayabilirsiniz. Tercihinize göre çeşitli sigara sarma makineleri vardır. Kollu veya elektrikli modellerini tercih edebilirsiniz. Kollu sigara sarma makineleri, hazır satılan elektrikli sigara sarma makinelerine kıyasen daha sağlamdır. Elektrikli sigara sarma makineleri ise kollu sigara sama makinelerine göre, daha az yorucudur. Efor sarfetmeyi gerektirmez, elektrik yardımı ile yorulmadan dolum yapılabilir. Düzgün yapılmış bir sigara sarma makinesi, genelde her çeşit makaronlara uyumlu olur. Bu size istediğiz makaronlar ile dolum yapma olanağı sağlar. Slim makaronları dolduran sigara sarma makineleri de vardır. Sigara sarma makinesi, elektikli ve manuel olarak insan gücü ile çalışan makineler olarak iki guruba ayrılmaktadır. Bu makineler, hazır sigara yapımında kullanılan flitreleri doldurduğu için, tercih edilmektedir. Bu makineler dışında tütün sarımı yapan diğer tabaka gibi aletler, sadece sigara kağıdına sarım yapmaktadır. Bu durumda sigara içen kişiler bilir ki içim esnasında kül dökülmesi veya sigaranın yarıda sönmesi gibi can sıkıcı şeyler meydana gelmektedir. Fakat flitre ile sarılan sigaralarda bu sorun ortadan kalkmıştır. Ayrıca günümüz şartlarından dolayı meydana gelen, tütün kurumaması yada tütünün büyük taneler halinde kıyılmış olması vb. durumlarda kaliteli kollu veya elektrikli sigara sarma makinesi sorunsuz dolum yapmaktadır. Sigara sarma makinası alırken, aldığınız makinenin yaylı değil kızaklı sistem olmasına dikkat etmek gerekir. Yaylı sistem ile çalışan bir makine tütünü kırarak, ezerek doldurur. Bu nedenle hazılanan sigaralarda kül dökülme sorunu yaşanır. Kızaklı yani ittirmeli sistem ile çalışan makinelerde bu sorun yaşanmaz. www.cokindirimli.com sitesinde, sigara sarma makinesi çeşitlerini bulabilirsiniz.

Eds Matic Slim Kollu Sigara Sarma Makinesi İnce Sarım

Eds matic slim sigara sarma makinesi, ocb sigara sarma makinesinin muadilidir. Ocb sigara sarma makinesi ile aynı ebatlardadır. Hatta neredeyse her parçası aynı ölçülerdedir. Slim makaronu doldurmak normal makaronlara göre daha zor ve uğraştırıcıdır. Eds matic slim kollu sigara sarma maknesi ile, hem uğraştan kurulmuş hem de daha kısa sürede daha fazla dolum yapabilirsiniz. Eds slim matic, komple metal aksamlardan üretilmiştir. Kaşığı, bıçağı, dört ayağı vs. parçaları, koayca çıkarılıp ve yine aynı şekil kolayca takılabilir şekilde tasarlanmıştır. Eds slim makine, tütünü iterek makarona doldurur. Tütünü kırmaz, ezmez ufalamaz. Kızaklı sistem olduğundan, hazırlanan sigaralarda kül dökülme veya erken sönme sorunu yaşanmaz. Hazır sigaralar ile aynı kalitede dolum yapabilirsiniz. Eds slim versiyon, toz, saçaklı, Tekel gibi tütünleri rahatlıkla makarona doldurur. Tütünü doldurma esnasında makinenin olduğu yerde sallanma yapmaması için, makine altında plastik kauçuk vardır. Makineyi sabitleme ihtiyacı duymazsınız. Eds silim sigara sarma makinesi, motorlu sisteme çevrilebilir şekilde tasarlanmıştır. Motorlu sisteme çevirip kullanabilirsiniz.

Hazneli Sigara Sarma Makinesi

Hazneli sigara sarma makinesi ile daha hızlı şekilde dolum yapabilirsiniz. Tütünü her seferinde tek tek makinenin haznesine koymak zorunda kalmazsınız. Makine üzerinde bulunan haznesine bolca tütün koyarak, ara vermeden dolum yapabilirsiniz. Hazneli sigara sarma makinesinin, tütün sıkılık gevşeklik ayarı vardır. Bu ayar mekanizması sayesinde, istediğiniz sertlikte dolum yapabilirsiniz. Tütün hazneli sigara sarma makinenelerinin, hazneleri genellikle şeffaftır. Bu sayede haznein içinde bulunan tütünün miktarını kontrol edebilirsiniz. Genelikle Topomatic kollu sigara sarma makinesine takılarak, hazneli hale getirilen, tütün hazneli sigara sarma makinesi, yarı otomatik sigara sarma makinesi işlevi görmektedir. Hazır satılan elektrikli sigara sarma makinelerine kıyasen çok daha dayanıklıdır. Hazneleri, çıkarılıp tekrar takılabilir şekilde tasarlanmıştır. Dilediğiniz zaman bu hazneleri çıkarıp, haznesiz olarak da kullanabilirsiniz. Tekel tütünü, sacaklı tütün, toz tütün dahil olmak üzere, her tütün ile dolum yapma olanağı sağlar. Topomatic sigara sarma makinesi üzerine tasarlanarak hazneli hale getirilen makine, tütünü makarona doldurma esnasında, kırmaz, ezmez, olduğu gibi doldurur. Bu yüzden hazırlanan sigaralarda kül dökülme sorunu yaşanmaz. Hazneli sigara sarma makinesi, hazneye takılan küçük bir motor yardımı ile, tütünü makinenin haznesine koyar. Takılan motor ucunda pervane vardır. Motorun hareket etmesiyle dönen pervane, hazneyi oynatarak, hazne içinde bulunan tütünü aşağı doğru indirir. Hazneli sigara sarma makinesi, www.cokindirimli.com’da

Elektrikli Sigara Sarma Makinesi;

Elektrikli sigara sarma makinesi insan gücüne ihtiyaç olmadan elektrik ile dolum yapan makinelerdir. Sitemizde bulunan elektrikli sigara sarma makineleri, kızaklı yani ittirme sistem ile çalıştığı için kullandığınız tütünde kırma, ezme yada ufalama yapmaz. Tütün kalitesini bozmadan dolum gerçekleştirir. 220 w şehir elektriği ile çalışan bu makineler yaklaşık olarak bir ampulün yaktığı miktarda elektrik tüketir. Ayrıca makinenin flitre takılan ağzı piyasada bulunan her çeşit flitreye uyumlu olarak yapılmıştır. Flitre değiştirme zahmetine girmeniz gerekmez. Diğer yandan bazı sigara içen kişilerin tütün tercihi olabilir. Amerikan tütünü olarak adlandırdığımız hazır kıyılmış tütün, yada Adıyaman, Malatya, Bingöl, Bitlis gibi yörelerimizde yetişen organik doğal tütünler, ikiye ayırdığımız bu tütün çeşitlerini ayırt etmeksizin elektrikli sigara sarma makineleri ile sorunsuz olarak sarabilirsiniz. Bazı zamanlar sigara sarım işi yapan kişilerin sarmaları gereken toz tütün olabilir. Bunun için de elektrikli sigara sarma makinesinin üzerine tütün haznesi yapılmıştır. Bu sayede tütünden fire vermeden, tütünü etrafa dağıtmadan düzenli olarak sarım yapabilirsiniz. Elektrikli sigara sarma makinesi çalışma esnasında çok az ses çıkardığı için çalışan kişiyi yada etrafındakileri rahatsız etmez. Bu sayede komşularınızla sorun yaşamazsınız.

Ocb Micro Matic Sigara Sarma Makinesi;

Fransa da üretilen, tamamen Fransız patentli olan ocb sigara sarma makinesi, komple çelik malzemeden yapılmıştır. Makine yapımında kullanılan tütünkesen aparatı, özel malzemeden yapıldığı için zamanla körerme yapmamaktadır. bu da makinenin uzun ömürlü olmasını sağlar. Çalışma esnasında kullanıcıların zorlanmaması için dolum yapan kolun içerisine özel mekanizma yapılmıştır. Bu sayede çok az kol gücüne ihtiyaç duyarak sarım yapabileceksiniz. Bulunduğu zeminde kayma yada oynama yapmaması için makinenin altına kauçuk taban yapılmıştır. Bu da makineyi montalama işlemi duymadan makineyi her yerde kullanma imkanı sağlıyor. Tütün sarım işi yapan kişilerin çalıştığı firmalar bazen kısa fliteler ile sarım yapmasını isteyebilirler. Ocb firması bunuda düşünerek makinenin üzerine uzun kısa flitre ayar mekanizması koymuştur. Tek yapmanız gereken o mekanizmayı çıkarıp yada takmanız. Makine paket içerisinde tarafımızca gönderilen iki adet yedek yay sayesinde de hiç bir parçaya ihtiyaç duymadan uzun seneler sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Ocb sigara sarma makinası, tütün ayrımı yapmadan her çeşit tütünü sorunsuz olarak doldurabilirsiniz. Hassasiyetle yapılmış olan flitre ağzı sayesinde flitre değiştirmeden istediğiniz flitre ile kullanabilirsiniz.

Top O Matic Sigara sarma Makinesi;

Ocb firmasının ürettiği, top o matic sigara sarma makinesi, kollu sigara sarma makineleri arasında en iyilerinden biridir. Tamamı çelik malzemeden yapılmış olan top o matic sigara sarma makinesi, üzerinde bulunan uzun kısa flitre ayarı sayesinde, flitre değiştirme ihtiyacı duymazsınız. Her çeşit flitreyi bu makine ile kullanabilirsiniz. Piyasada bulunan Adıyaman, Bitlis, Malatya, Diyarbakır, tekel toz, ıslak kuru vb. her çeşit tütünü bu makine ile sorunsuz olarak kolaylıkla doldurabilirsiniz. Çalışma esnasında bulunduğu zeminde kayma yapmaması için, makinenin altında plastik kauçuk vardır. Ocb sigara sarma makinesine kıyasen daha geniş ebatta yapılmış olan top o matic sigara sarma makinesinin üzerine yaklaşık olarak bir avuç tütünü makinenin üzerine bırakabilirsiniz. Bu da size hazne ihtiyacı duymamanızı sağlar. Bu sayede daha çok zaman kazanmış olursunuz.

Top O Matic Slim Sigara Sarma Makinesi

Top o matic slim sigara sarma makinesi, en iyi slim sigara sarma makinelerindendir. Topomatic sigara sarma makinesi, tasarım şekli, malzeme yapısı ve tütün dolum bakımından, en çok kullanılan sigara sarma makineleri arasındadır. Slim makaronu doldurmak normal makaronu doldurmaya göre daha zor ve uşraştırıcıdır. Slim karonun küçük olması, büyük kıyımlar şeklinde kesilmiş olan tütünlerin bu makarona girmesini zorlaştırmaktadır. Top o matic slim sigara sarma makinesi, en zor tütünleri bile kolaylıkla slim makarona doldurabilmektedir. Her çeşit slim makarona uyum sağlamaktadır. Doldurulan makaronların diplerinde boşluk yada uçlarında fazlalaık oluşmak. Makaronun her tarafı eşit şekilde dolar. Hazıe sigaralar ile aynı kalitede dolum yapabilirsiniz. Topomatic silim sigara sarma makinesi, komole metal malzemeden üretilmiştir. Tütünü rahat kesen bıçağı, kaygan kalay tütün haznesi ve kavraması iyi olan kaşığı, dolum kalitesini en iyi şekilde yapmaktadır. Dikdörtgen kasa yapısına sahip olan topomatik slim sigara sarma makinesi, motor ve hazne montajına uyumlu gövde yapısına sahiptir. Dilediğinizde elektrikli sisteme çevirtebilirsiniz. Geniş çalışma alanına sahip olan topomatic slim sigara sarma makinesi, sol el ile makaron takmakda zorlananların makineyi olduğu yerde 360 derece döndererek, sağ el ile flitre takarak kolayca dolum yapabilirler. Slim makaron doldurmanın zorluğundan kurtulmak istiyorsanız, Top o matic slim sigara sarma makinesini almanızı tavsiye ederiz.

Fasfil Kollu Çelik Sigara Sarma Makinesi;

Ocb ve Top o matic sigara sarma makinelerine kıyasen daha ucuz olması fasfil çelik kollu sigara sarma makinesini daha çok tercih edilebilir hale getiriyor. Makinem hem sağlam olsun hemde her tütüne ve her fliteye uygun olsun diyorsanız fasfil kollu çelik sigara sarma makinesi tam size göre. Makine üzerinde bulununan üç kademeli flitre uzunluk ayarı sayesinde, flitre ayrımı yapmaksızın her çeşit flitre ile kullanabilirsiniz. Ayrıca çalıştığınız firma bazen olabilirki size ıslak tütün, adıyaman tütünü yada hazır kıyılmış tütün verebilir. Bu gibi durumlarda fasfil çelik kollu sigara sarma makinesi size sorun çıkartmayacaktır. Her tütünü kolaylıkla sorunsuz olarak sarım yapabileceksiniz. Yine ocb ve top o matic sigara sarma makinelerinde olduğu gibi, fasfil kollu çelik sigara sarma makinesinde de makine altında kaymaz plastik kauçuk vardır. Bu sayede bulunduğu zemine montalama ve sabitlemek için başka işlem yapmanıza gerek kalmaz. İstediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Özel olarak yapılmış, tütün itme kızağı sayesinde, tütün dolum esnasında kolu çekerken, çok az enerjiye ihtiyaç duyarsınız. Bu makineyi herkes kolaylıkla kullanabilir. Ayrıca makine içerisinde tarafımızca göönderilen 2 adet yedek yay ve 2 adet flitre sıkıştıran lastik vardır.

Ocb Zemus Matic Kollu Sigara Sarma Makinası;

Zemus maktic kollu sigara sarma makinesini diğer makinelerde daha farklı kılan özelliklerinden biride makine altındaki plastik kauçuğun masaya vidalanabilir olması. Kauçuk kenarlarında bulunan 4 adet vidalama yerleri sayesinde tarafımızca gönderilen vidalar ile masaya sabitleyebilirsiniz. Bu sayede tek el ile çalışabilirsiniz. Bu da size zaman kazandırır. Zemus matic kollu sigara sarma makinesinin bir diğer özelliğide tütünü kesen bıçak kısmının ekstradan perçinlenerek daha sağlam hale getirilmesidir. Seneler boyu sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Zemus matic kollu sigara sarma makinesi, tütün ayrımı yapmaksızın, Adıyaman, Bitlis, Diyarbakır, Muş, Tekel, ıslak, kuru, toz dahil olmak üzere her tütünü sorunsuz ve hazır sigaralar ile aynı kalitede doldurur. Çok özel bir çalışma ile yapılmış olan flitre ağzı sayesinde ince dar ağızlı flitrelerda bile kullanabilirsiniz. Zemus matic kollu sigara sarma makinesi , flitre ayrımı yapmaz. Ayrıca makine renkli olup istediğiniz renk seçeneği ile alabilirsiniz.

Powermatic 2 Plus Elektrikli Sigara Sarma Makinesi;

Powermatic 2 plus elektrikli sigara sarma makinesi, Alman patentli olup tamamı çok kaliteli malzemeden yapılmıştır. Elektrikli sigara sarma makineleri arasında en sağlam ve sarımı en iyi olan powermatic elektrikli sigara sarma makinesi, çalışma esnasında çok az ses çıkarır. Makine ile çalışanı ve etrafında bulunan kişileri sesi ile rahatsız etmez. Örneğin; powermatic elektrikli sigara sarma makinesi ile çalışırken tv izleyebilirsiniz. İttirmeli sistem ile çalışan powermatic elektrikli sigara sarma makinesi, tütünü kesinlikle kırmaz. Sarılan sigaralarda kül dökülme sorunu yaşanmaz. Zorr powermaticyapımında kullanılan çelik tütün kesme bıçağı sayesinde, kalın kıyım tütünlerinizi bile kolaylıkla sarabilirsiniz. Ayrıca makine ile beraber gelen tütün haznesi sayesinde, kum olmuş tütünlerinizi etrafa dağıtmadan, tütün kaybı vermeden hazır sigaralar ile aynı kalitede dolum yapabilirsiniz. Sardığınız sigaraları makinenin yanında bulunan sigara sahpasında muhafaza edebilirsiniz. Makine üzerinde bulunan reset tuşu sayesinde, makineye çok tütün koyup sıkıştırsanız dahi tuşa basarak makineyi sıfırlayabilirsiniz. Bir küçük ampulün yaktığı miktarda elektrik yakar. Size maddiyat sağlar. Tarafımızca gönderilen, makine paket içerisinde bulunan, makine temizleme çubuğu ve fırçası yadımı ile, işiniz bittikten sonra makinenizi temizleyebilirsiniz.

Prof Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi T1

Top o matic kollu sigara sarma makinesinin geliştirilerek, elektrikli hale getirilmiş halidir. Piyasada bulunan diğer elektrikli makinelerinin uzun süre kullanıldığında arıza sıkıntısı yarattığını ve meydana gelen arızayı onarımda çözüm bulunmadığını düşünülerek komple metal olan top o matic sigara sarma makinesi üzerine takılan motor sayesinde elektrikli hale getirilmiştir. Prof matic elektrikli sigara sarma makinesi t1, sağlamlığının yanı sıra, üzerinde bulunan çok güçlü motor sayesinde, dolum esnasında tütün ayrımı yapmaz. Kullanıcıların istediğine göre monte edilebilen motor sayesinde, sol ile flitre takamayan kişiler de bu makine sayesinde kolayca flitreleri takıp sarım yapabilecekler. Çalışma esnasında etrafına rahatsızlık vermesin diye, motorun çıkardığı ses önlenmiştir. Bu sayede, ister evde, ister tv karşısında sıkıntı yaşamadan tütün sarım yapabilirsiniz. Hazır kurulu olarak size gelen Prof matic elektrikli sigara sarma makinesi t1, elinize ulaştığında yapmanız gereken sadece güç kablosunu prize takmanız.

Manuel Sigara Sarma Makinesi;

Manuel sigara sarma makineleri, elektriğe ihtiyaç duyulmadan, insan gücü ile çalışan ve genelde üzerlerine monte edilen kol yardımı ile tütün dolumu gerçekleştiren makinelerdir. Elektrikli makinelere göre daha sağlam olup, daha kaliteli sigaralar yapmaktadırlar. Ayrıca elektrik tasarrufu yapma açısından da elektrikli makinelere göre tercih edilmektedirler. Günümüz şartlarından dolayı kurumayan tütünler veya tütünün işleneceği sırada kalın olarak kesilmiş yaprakları, sigara sarma makinelerine zarar vermektedir. Manuel sigara sarma makineleri, bu durum karşısında dayanıklılık göstermektedir. Manuel sigara sarma makineleri
arasında yer alan, top o matic sigara sarma makinesi, ocb micro matic sigara sarma makinesi, fasfil sigara sarma makinesi, zemus matic sigara sarma makinesi ve diğer çeşit manuel sigara sarma makinelerini cokindirimli.com’ da bulabilir, ve kapıda ödemeli olarak sipariş verebilirsiniz.

Kollu Sigara Sarma Makinesi

Kollu sigara sarma makineleri, küçük el makinelerine kıyasen çok daha kolaylık sağlamıştır. Genelikle komple metal malzemelerden oluşan kollu sigara sarma makineleri, uzun süreli kullanımda da dayanıklılık gösteririr. Kre yada dikdörtgen bir kasaya, kaşık, bıçak, dört ayak, mil, makaron ağızlığı, kol ve tütün haznesi monte edilerek tasarlanan kollu sigara sarma makinesi, insan gücü ile çalışır. Haznedeki tütünü kolu çevirerek mile hareket verme ile makarona doldurur. Tercih edilmelerinin nedenlerinden biri de sağlam olmalarıdır. Diğer tercih unsurlarından biri de kızaklı sistem ile doldurma işlemini yapmalarıdır. Kızaklı sistem demek, haznedeki tütünü, ittirme ile makarona doldurmasıdır. Bu şekil dolum yapan makinelerde, hazırlanan sigaralarda kül dökülme, erken sönme gibi sorunlar yaşanmaz. Tütünleri kırmadan, ezmeden, ufalamadan doldururlar. Kollu sigara sarma makinesine, istenildiğin de motor veya hazne takılabilir. Motor takıldığında, dolum için harcanan enerji, elektriğe yüklenir ve yorulmadan dolum yapılabilir. Zamandan tasarruf etmek isteyenler, hazne de yaptırabilir. Tütün haznesi her seferinde tek tek hazneye koyulan tütünü, otomatik olarak kendisi makinenin haznesine koyar. En çok satılan kollu sigara sarma makineleri, Top o matic kollu sigara sarma makinesi ve Ocb Micro Matic kollu sigara sarma makineleridir. Kollu sigara sarma makinesi çeşitlerini en uygun fiyatlarla www.cokindirimli.com sitesinde bulabilirsiniz.

Slim Sigara Sarma Makinesi

Slim flitre ile tütün dolumu yapmak, zahmetli olduğu kadar da fazla zaman gerektiren işlemdir. Slim flitreler genelde küçük el makinelsi diye adlandırdığımız makinelerle dolum yapılmaktaydı. Buda tütün sarıcıları fazla yorduğu gibi çok zaman kaybetmelerine neden olmaktaydı. cokindirimli.com sitesi üzerinden satışa sunulan, zemus matic elektrikli slim sigara sarma makinesi sayesinde bu zor işlem ortadan kalkmıştır. Kollu makineye motor monte edilerek elektrikli hale dönüştürülen slim sigara sarma makinesi ile yorulmadan daha az zamanda daha çok dolum yapabilirsiniz.

Ocb Slim Sigara Sarma Makinesi

Ocb sigara sarma makinesi, kollu sigara sarma makinesi katagorisinde, en sağlam, en kullanışlı ve tütün dolum kalitesi en olanlar içinde yer alır. Yapımı profesyonelce tasarlanmıştır. Alman menşeli üründür. Makaron dolumunda önemli olan noktalar, ocb makinesinin üretiminde göz önünde buludurularak yapılmıştır. İç ve dış dizayn olarak birbirine tam uyumlu mekanizmalar kullanılmıştır. Mekanizmaların birbirine bu şekil uyumluluğu, çalışma esnasında, sürtünme, takılma gibi rahatsız edici kusurları ortadan kaldırmıştır. Güçlendirilmiş bağlantı ile monte edilmiş olan, makaron takma ağızlığı, darbelere karşı uzun süreli dayanıklılık gösterdiği gibi, flitreyi takma esnasında da, zorluk yaşatmayacak biçimdedir. Slim makaron hariç, diğer her çeşit makaronlara uyum sağlar. Özel kaygan kalay tütün yatağı, dolum esnasında, tütünlerin hazneye yapışmasını önler ve daha rahat şekilde makaronun içine sürülmesini sağlar. Dört ayağa bağlı olan ve milin dönmesi ile hareketini alan özel tütün kesme bıçağı, en zor tütünleri bile zorluk yaşatmadan keserek, makaronların tek bir işlem ile her tarafı eşit şekilde dolmasını sağlar. Bu bıçak aynı zamanda kapak görevi de görürü. Kapandığında, artan tütünü bir sonraki sefer kullanılmak üzere haznenin dışında bırakır. Bu özellik hem zaman hemde sağlıklı dolum olanağı sağlar. Böyle simetrik mühendislik düşünce harikası ile meydana getirilen ocb sigara sarma makinesi, kare görünümlü kasa yapısına sahiptir. Kollu modelinde, dolum sırasında tutma topuzu, avuç içine zarar vermeyecek şekilde kaplanmıştır. Özel mil yuvası, içinde dönen milin çok rahat hareket etmesine imkan sağlar. Ocb sigara sarma makinesi, flitre takılma ağızlığı değiştirilerek, Ocb slim sigara sarma makinesi şeklini ve ismini almıştır. Ocb slim sigara sarma makinesi, her çeşit slim makarona uyumludur. Düzgün dolumu zor olan slim makaronları, kolaylıkla gerektiği gibi doldurur.

Türkomatik Kollu Slim Sigara Sarma Makinesi

Türkomatik slim sigara sarma makinesi, topomatic sigara sarma makinesinin muadilidir. Neredeyse topomatic sigara sarma makinesi ile aynıdır. Tütün dolum kalitesi çok iyidir. Dikdörtgen kasa yapısına sahiptir. Geniş kasa yapısına sahip olması, motor ve hazneli sisteme çevrilebilme olanağı sağlar. Dilediğiniz zaman, kolu çıkarıp üzerine motor montajı ve hazne sistemi yapabilirsiniz. Kollu olarak kullandığınızda, sol el ile makaron takmakda zorlandığınızda, makineyi olduğu yerde 360 derece döndererek, sağ el ile makaron takma işlemini yapıp kullanabilirsiniz. Çok yönlü kolaylık sağlar. En küçük slim makarona bile uyum sağlarr. Makaron değişmek zorunda kalmazsınız. Aynı şekilde, saçaklı, Tekel, toz dahil olmak üzere her tütünü kolaylıkla doldurur. Makaronların diplerinde boşluk yada uç kısımlarında fazlalık bırakmaz. Makaronun her tarafını eşit şekilde doldurur. Kızaklı dolum sistemine sahip olan, Türkomatik kollu slim sigara sarma makinesi, tütünü ufalamadan doldurur. Bu sistemle hazırlanan sigaralarda, kül dökülme ve erken sönme sorunu yaşanmaz. Türkomatik sigara sarma makinesini, hazneli sisteme çevirmek istediğinizde, makinein haznesini ne kadar açacağınızı, anlayacağınız işaretler vardır. Makinein genel sistemini bozma riskine girmezsiniz. Kollu sigara sarma makinesine motor ve hazne montajını, www.cokindirimli.com sitesinden yaptırabilirsiniz.

Sigara Sarma Makinesi Yedek Parçaları

Sigara sarma makinesi veya başka bir ürün satın alırken, alacağımız ürünün yedek parçalarının olması gerekir. Yedek parçaları olmayan bir ürünün onarımı bazen yapılamayabilir. www.cokindirimli.com.com olarak, sigara arma makinesi yedek parçaları, tedariğini sağlamaktayız. Topomatic sigara sarma makinesi yedek parçaları, ocb micro matic sigara sarma makinesi yedek parçaları, eds matic yedek parça ve diğer sigara sarma makinelerinin yedek parçalarını bulabilirsiniz. Ayrıca yedek parça değişim işleminin nasıl yapıldığından da tarafımızdan destek alabilirsiniz. Bu yedek parçalarının bazıları şunlardır; Topomatic kaşık, topomatic bıçak, topomatik sigara sarma makinesi dört ayak, topomatic kollu sigara sarma makinesi yarım ay, ocb sigara sarma makinesi yedek uç, ocb sigara sarma makinesi dört ayak, ocb kaşık, ocb göbek, eds matic kaşık, eds slim sigara sarma makinesi dört ayak, eds dört ayak, eds bıçak, ocb sigara sarma makinesi bıçağı, hazneli makine sürücü kartı, kollu sigara sarma makinesi motor montajı, sigara sarma makinesi motoru, topomatic hazne vs bütün yedek parçaları sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Sigara Sarma Makinesi Fiyatları

Sigara sarma makinesi alırken dikat edilmesi gereken unsurlardan biri de alacağınız makinenin ücretinin dopru olmasıdır. Müşteri önemini kendine ilke edinmiş olan www.cokindirimli.com, sigara sarma makinesinde de en uygun fiyatları sunmaktadır. Sigara sarma makinelerinin son yıllarda çok ilgi görmesi ve teknolojin de ilerlemesi ile sigara sarma makinelerinde çeşitlilik artmıştır. Çeşitliliğin çok olması, fiyat bakımından da kafa karışıklılığına neden olmaktadır. Doğru fiyata alınmamış bir sigara sarma makinesi size zarar ettirebilir. Sigara sarma makinesi alırken fiyatı ile birlikte dikkat edilmesi gereken diğer noktalardan biri de yedek parçalarının olmasıdır. Bu yzden devamlı güncel olan firmaları tercih edebilirsiniz. Yedek parçası olmayan bir ürün arıza durumunda kullanılamaz hale gelebilir. Sigara sarma makinesi fiyatlarını görmek ve kapıda ödemeli olarak sipariş vermek istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz.

Sigara Sarma Makinesi Çeşitleri

Piyasada çeşitli sigara sarma makineleri vardır. Bu sigara sarma makinelerinden bazıları şunlardır. Top o matic kollu sigara sarma makinesi, top o matic elektrikli sigara sarma makinesi, top o matic hazneli sigara sarma makinesi, yarı otomatik sigara sarma makinesi, Ocb Micro matic kollu sigara sarma makinesi, ocb motorlu sigara sarma makinesi, ocb micro matic slim sigara sarma makinesi, Türkomatik slim sigara sarma makiesi, Türkomatik hazneli slim sigara sarma makinesi, Eds slim sigara sarma makinesi, motorlu eds slim sigara sarma makinesi, fasfil kollu sigara sarma makinesi, Important kollu sigara sarma makinesi, zorr powermatic kollu sigara sarma makinesi, zorr powermatic elektrikli sigara sarma makinesi, Prof matic elektrikli sigara sarma makines t2, Prof matic elektrikli sigara sarma makinesi m3 vs. Diğer sigara sarma makinesi çeşitlerini en uygun fiyat ve yedek parça garantisiyle www.cokindirimli.com’da