9

Ağu

Yılbaşı Sticker Ürünleri Nedir ?

Yılbaşı  sticker ürünleri, yılbaşı döneminde kullanılan popüler dekoratif aksesuarlardır. Noel sticker ürünleri, genellikle cam pencerelerde kullanılmak üzere tasarlanan ürünlerdir. Yeni yılın ruhunu yansıtan desenler, semboller veya yazılar içermektedir.

Yıl başı cam stickerları, Noel Baba, kardan adam, ren geyiği, kozalaklar, süsler, kar taneleri, hediye paketleri gibi yılbaşı motiflerini içerir. yeni yıl cam sticker ürünlerini uygulamak kolay ve eğlencelidir. Yeni yıl atmosferini evinizde veya işyerinizde yaratmak için kullanabilirsiniz.


Kış konseptini ve yılbaşı objelerini yansıtan yeni yıl cam sticker ürünlerinde en çok tercih edilen objeler Noel Baba, kar taneleri ve yılbaşı karlı şehir tasarımları yer almaktadır. Bu ürünlerin uygulaması kolay olduğu kadar sökmesi de oldukça kolay yapılmaktadır ve ygulandığı zemine zarar vermez.

Yılbaşı Sticker Fiyatları ?

Kış ve yeni yıl sticker ürünlerinde fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Fiyatların değişiklik göstermesinin temel sebebi boyutlarıdır. Ürün boyutuna göre farklı fiyatlar sunulmaktadır. Kişiye özel tasarımda da yine farklı fiyat sunulmasına neden olmaktadır. Web sitemiz üzerinden çok çeşitli tasarımlar sunulmuştur. Aynı gün kargo fırsatı ile satın alabilirsiniz.

Nasıl Uygulanır ?

Sticker ürünlerini uygulamak basit ve eğlencelidir. Uygulanan zeminin kuru ve temiz olması yeterlidir. Cam, ahşap, plastik metal gibi tüm pürüzsüz yüzeylere uygulanabilir. Uygulanan zeminle arasında hava kalmaması gerekmektedir.

Sıvalı ve pürüzlü duvarların yanı sıra silikon boyalı duvarlarda sticker çabucak zeminden kalkmaktadır. Öncelikle uygulamadan zemini kontrol ediniz.

Yılbaşı Sticker Çeşitleri ?

Yeni yıl sticker ürünleri tek taraflı, çift taraflı ve şeffaf olmak üzere üçe ayrılmaktadır . Ancak genellikle tek taraflı sticker ürünleri tercih edilmektedir. Tek taraflı ürünler diğer gruplara göre fiyat olarak daha avantajlı olmaktadır. Web sitemiz ürerinden seçimlerinizi yaparak eynı gün kargo fırsatı ile satın alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

RELATED

Posts